Modelka Stella Maxwell została ambasadorką Max Factor

Modelka Stella Maxwell została ambasadorką Max Factor
Stella urodziła się w Belgii, a wychowywała w Nowej Zelandii. Jako międzynarodowa modelka miała zaszczyt pojawić się na okładkach magazynów "Vogue" i "Harper’s Bazaar", a także brać udział w pokazach domów mody Versace, Chanel i Marc Jacobs. Ma 1,8 miliona obserwatorów na Instagramie. Podatny na makijażowe transformacje wygląd Stelli oraz jej inspirujący tryb życia doskonale wpisują się wyobrażenie marki Max Factor na temat współczesnej piękności.

Stella, jako nowa modelka w grupie Max Factor dołącza do aktualnej ambasadorki Candice Swanepoel. Gwiazda zadebiutuje w kampanii Max Factor w 2017 roku.Oto z jakim entuzjazmem Stella Maxwell komentuje swoją współpracę z Max Factor:

“Max Factor to dla mnie prawdziwa ikona wśród marek makijażowych, a ja kocham makijażowe eksperymenty. Dlatego zostanie nową ambasadorka to spełnienie moich marzeń. Jestem bardzo podekscytowana, tym że dołączyłam do Candice, mojej koleżanki z Victoria Secret Angel. Dobrze pamiętam, jak podkradałam produkty Max Factor mojej siostrze, wtedy gdy dopiero zaczynałam się malować. A teraz, bardziej niż kiedykolwiek, polegam na tych produktach, bo idealnie sprawdzają się przy moim napiętym planie dnia. Już nie mogę się doczekać nowych lansowań marki Max Factor w 2017 roku!”


Tak komentuje wydarzenie Karen Owen, VP Marketing Max Factor:

“Z podnieceniem witamy Stellę w rodzinie Max Factor. Oprócz jej naturalnej urody, doceniamy jej pewność siebie, energię i radość życia. Jest absolutnym kameleonem i dokonuje odważnych wyborów, by zmieniać swój wygląd. Jej prawdziwa miłość do makijażu oraz gotowość na metamorfozy w wyglądzie czynią Stellę wymarzoną ambasadorką marki Max Factor i idealną reprezentantką, która przyciągnie naszych odbiorców."

Więcej najświeższych informacji od Max Factor na temat marki oraz Stelli na Instagramie: @maxfactor @stellamaxwell.