Marka Farmona wprowadziła nowe zabiegi do dłoni i stóp w wygodnej formie. W każdym pudełku znajdziesz kilka kosmetyków potrzebnych do samodzielnego wykonania wybranego zabiegu w zaciszu domowym. Szybko i  skutecznie uzyskasz piękne dłonie i stopy: gładką, miękką skórę, wzmocnione paznokcie, usunięte zrogowacenia.

ODŻYWCZA SIŁA WITAMINY C Profesjonalny zabieg S.O.S. do rąk i paznokci

To natychmiastowy ratunek dla dłoni o intensywnym działaniu regenerującym i nawilżającym oraz zmniejszającym szorstkość naskórka. Po użyciu dłonie są idealnie gładkie, miękkie i delikatne a paznokcie lśnią blaskiem i zadbaniem. Zestaw zawiera: peeling do dłoni 6 g, serum do paznokci 2 g, maskę do dłoni 6 ml oraz rękawiczki.

PARAFINOWE S.O.S. DLA DŁONI Trzystopniowa kuracja parafinowa do dłoni

To kompleksowy zabieg, który dzięki zastosowaniu parafiny na ciepło, przywraca dłoniom piękny i zadbany wygląd. Po użyciu skóra jest optymalnie nawilżona, gładka, miękka i zregenerowana a paznokcie stają się wyraźnie mocniejsze. Zestaw zawiera: peeling do dłoni 6 g, maskę do dłoni 6 g, rękawiczki.

PERFEKCYJNE STOPY W 10 MINUT Profesjonalna kuracja parafinowa do stóp

Doskonale nawilża, zmiękcza i wygładza stopy. Likwiduje szorstkość i zrogowacenia skóry, przywracając stopom piękny i zadbany wygląd. Zestaw zawiera: płyn do kąpieli stóp 20 ml, peeling do stóp 8 g, parafinowa maska 8 ml oraz skarpety. Cena ok. 10 zł.

EKSPRESOWA GŁADKOŚĆ Profesjonalny zabieg złuszczający do stóp

Zabieg w postaci skarpet wypełnionych aktywnym płynem, szybko, bezpiecznie i bezboleśnie usuwa martwy, zrogowaciały naskórek, a nawet odciski. W ciągu 2-5 dni przywraca stopom gładkość, miękkość i piękny wygląd.
Zestaw zawiera: aktywny płyn złuszczający do stóp 2x 20 ml, preparat zabezpieczający płytkę paznokcia 2 g, płyn do kąpieli stóp 20 ml oraz skarpety foliowe. Cena ok. 10 zł