Couleur Caramel to naturalne kosmetyki ekologiczne do makijażu, dzięki którym wreszcie możemy czuć się swobodnie. Marka umożliwia wykonanie makijaży, o jakich tylko marzymy. Szeroka gama kolorystyczna rozbudza naszą fantazję. Łącząc unikatowy skład ze świetną jakością produktów otrzymaliśmy markę eko i bio uznawaną za nr 1 jeden na świecie. Kosmetyki tej marki używane są przez wizażystów, którzy wykorzystują ich potencjał w pokazach mody, światowych wydarzeniach, telewizji oraz w salonach piękności.

Couleur Caramel to kosmetyki naturalne, eko i bio - bez konserwantów, sztucznych związków zapachowych, parabenów, talku i parafiny, kalafonii, formaliny, olei mineralnych, fenoksyetanolu i toluenu. Ich składniki aktywne intensywnie rewitalizują skórę sprawiając, że z dnia na dzień wygląda ona zdrowiej i bardziej promiennie. Ekologiczne kosmetyki pozwalają uzyskać piękny makijaż, który jednocześnie odżywia, leczy i poprawia kondycję skóry. To świetna alternatywa nie tylko dla kobiet z wrażliwą, alergiczną i delikatną skórą, ale także tych, które cenią sobie zdrowy tryb życia oraz wysokiej jakości eko kosmetyki. Istotne dla zdrowia są składy produktów, dlatego w tych kosmetykach odnajdziecie odpowiednio wyselekcjonowane naturalne i organiczne składniki aktywne, takie jak olej arganowy, olej ze słodkich migdałów, jojoba, z pestek winogron, z nasion baobabu, ekstrakt z liści czerwonej herbaty, masło shea i wiele innych substancji odżywczych.
Wiarygodność marki potwierdzają certyfikaty przyznane przez Ecocert i Cosmebio, organizacje, które weryfikują jakość kosmetyków ekologicznych.