Pomadka do ust o aksamitnej strukturze zapewnia ustom pełny i intensywny kolor oraz maksymalne nawilżenie.
Działanie Nawilżająca pomadka o lekkiej konsystencji, łatwo się rozprowadzająca. Działa na usta jak balsam, nadając im jednocześnie głęboki kolor. Wyselekcjonowane składniki aktywnie utrzymują prawidłowy poziom nawilżenia, równocześnie umożliwiając skórze ust swobodne oddychanie.
Aktywne składniki Witaminy A, E i fosfolipidy wzmacniają barierę ochronną suchej skóry, odżywiając i regenerując jej strukturę.
Nic specjalnego... Plus, że to polska firma, minus... że jakość średnia. Szybko znika z ust, efektu specjalnego nawilżenia nie zauważyłam, kolor.. kolor nawet w porządku - cynamonowy róż.. więc jakos można by uratować ten produkt przed całkowitym "linczem". Gwoździem w finale jest jednak zapach - pomimo tego, że produkt jest jak najbardziej nowy i prawidłowo przechowywany, czuć zapach "jełczenia".. i jeszcze gdzieś w tle jakiejś chemii z domieszką kremu.. ciężko to opisać. Mozna spróbować, ze względu na palete kolorów, ale na wielkie wyjścia lepiej użyć czegoś trwalszego.